Kapital'de
Çözüm var

Araç Kiralamada Çözüm Ortağınız

Tüm Markalar
Sizin için sonuç bulduk.

Hakkımızda

Kapital Grup olarak deneyimli kadromuz ve sektördeki tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimiz için kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmaktayız

 

Çeşitli segmentlerdeki araçlarımızı ister telefonla arayarak, istersenizde ofisimize gelerek size uygun aracı seçebilirsiniz.

Kısa ve Uzun Dönem Araç Kiralamada Çözüm Ortağınız

Öne Çıkan Özelliklerimiz

Geniş Araç Seçeneği

Her türlü ihtiyaca uygun araçlarımızla sizin için doğru aracı buluyoruz. Ekonomik sınıf, lüks araçlar, SUV’lar, minibüsler ve daha fazlası gibi birçok seçeneklerimizle size uygun aracı sunuyoruz.

Esnek Kiralama Süreleri

Kiralama süreleri konusunda esneklik sunuyoruz. Günlük, haftalık veya aylık kiralama seçeneklerimizle ihtiyacınıza uygun bir plan yapabilirsiniz. Böylece hem kısa hem de uzun vadeli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kolay Rezervasyon

Kocaeli’den Türkiyenin hemen her noktasına , araç rezervasyonu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Web sitemizden veya ofisimize gelerek hızlıca araç kiralama yapabilirsiniz.

Kapital Rent A Car'ı İnstagramdan Takip Edin

Kapital Rent A Car ile Yolculuklarınızı Yeniden Tanımlayın. Size Her Zaman Destek Oluyor, Güvenli ve Konforlu Araçlarımızla Yolculuklarınıza Katkıda Bulunuyoruz.

© 2023 Kapital Rent A Car | Designed by

MonoPenta C.B.

Size nasıl yardımcı olabilirim?